a

Facebook

Twitter

طراحی وتوسعه افق نتورک همه حقوق محفوظ است.

8:00 - 17:00

ساعات کار ما شنبه - پنجشنبه

021-65157710

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

فیسبوک

توئیتر

جستجو
منو
 

ارزیابی دارایی جهت مهاجرت – تمکن مالی

گروه کارشناسان رسمی دادگستری آرتا > ارزیابی دارایی جهت مهاجرت – تمکن مالی

کارشناس رسمی ارزیابی ملک برای مهاجرت و اقامت در واقع همان کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان است که دارای تجربه در تهیه گزارش قیمت گذاری و تعیین ارزش انواع املاک برای تایید تمکن مالی و میزان دارایی های متقاضیان مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا، استرالیا، اروپا و آمریکا ست.

این موضوع در واقع به این برمیگردد که متقاضیان مهاجرت معمولا برای نشان دادن میزان دارایی ها و تمکن مالی خود به ادارات مهاجرت یا سفارت خانه های مربوطه در کشور های مهاجر پذیر مانند کانادا، استرالیا، آمریکا و اروپا، علاوه بر فهرست کردن انواع املاک خود اعم از زمین، آپارتمان، واحد تجاری و اداری و کارخانه های صنعتی و تولیدی، نیاز به کارشناسی قیمت خودرو و ماشین آلات کارخانجات یا انواع دیگر دارایی های خود دارند که همه ی آنها نیاز به بررسی و تایید توسط کارشناس ارزیاب قسم خورده دادگستری دارد.

در این زمینه تفاوتی بین متقاضیان مهاجرت از طریق دانشجویی یا بزینس (سرمایه گذاری) یا کارآفرینی (استارت آپ) و یا اسپانسر شیپ والدین و روش های دیگر نمی باشد.

گروه کارشناسی رسمی دادگستری ارزیابی ملک و خودرو برای تمکن مالی

کارشناسی ملک، قیمت‌گذاری رسمی و سایر دارایی ها برای تعیین قیمت کارشناسی ملک و خودرو و برند شرکت ها و ماشین آلات، امروزه بیشتر برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا و کانادا انجام می گیرد که در ادامه به تعدادی از عناوین روش های آنها اشاره می کنیم.

ارزیابی رسمی املاک برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مقاصد اصلی مهاجرت متقاضیان در سراسر دنیاست. این موضوع به خاطر وجود امنیت اجتماعی، امنیت شغلی، پذیرش راحت مهاجران در میان جامعه، سطح تحصیلی بالای دانشگاه ها و سطح بالاتر از متوسط درآمد عمومی مردم آنجاست. مهاجرت به کانادا به چهار روش رایج تر انجام می شود که عبارتند از:
 – مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی
– مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
– مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و ماهر
– مهاجرت به کانادا برای تحصیل

از هر کدام از این روش ها که برای مهاجرت اقدام کنید نیاز به تایید تمکن مالی و میزان دارایی ها و کارشناسی املاک و مستغلات توسط کارشناس قسم خورده دادگستری و یا کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت دارید که گروه ما این کار را توسط کارشناس رسمی ارزیابی ملک برای مهاجرت برای شما انجام می دهد.

  تغییر شغل مستاجر و شکایت مالک مغازه

کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت به استرالیا

استرالیا به علت وجود موقعیت های کاری فراوان در چند سال اخیر به یکی از مقاصد اصلی مهاجرت برای مردم دنیا تبدیل شده است. کشوری پهناور با زمینه های توسعه ی فراوان و نیروی کاری بومی کم برای هر مهاجری که نیاز به زندگی و اشتغال در کشوری امن و با ثبات دارد وسوسه کننده است. مهاجرت به استرالیا بیشتر از روشهای زیر انجام می گیرد:

  • مهاجرت به استرالیا از طریق نیروی کار تخصصی
  • مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی
  • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق دانشجویی

که در هر کدام از این روش ها شما نیاز به انجام کارشناسی و ارزش گذاری روی ملک ها و سایر دارایی های خود برای تشکیل پرونده ی مهاجرت دارید. برای اطلاعات بیشتر در باره روشهای مهاجرت به استرالیا می توانید صفحه ارزیابی ملک برا مهاجرت استرالیا را در سایت ما (کارشناس آنلاین) ببینید.

در وبلاگ کارشناسی رسمی ملک نیز مطالب مرتبط با کارشناس ارزیابی ملک برای مهاجرت وجود دارد.

قیمت گذاری رسمی املاک توسط کارشناس رسمی دادگستری تمکن مالی

گروه کارشناسان رسمی ما چگونه به شما در زمینه مهاجرت کمک می کند؟

گروه کارشناسان رسمی دادگستری کارشناس آنلاین با در اختیار داشتن کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های راه و ساختمان، برق، تاسیسات و ماشین آلات کارخانجات، خودرو و امور وسایل نقلیه با داشتن همکاران گروه در تهران و سایر استان های دیگر کشور می توانیم به شما در انجام کارشناسی و ارزیابی و قیمت گذاری رسمی انواع دارایی هایتان (شامل ارزیابی ملک، قیمت گذاری آپارتمان، زمین، واحد اداری و تجاری و کارخانه صنعتی و ماشین آلات و خودرو و …) و ارائه گزارش های کارشناسی و تهیه تراز نامه برای مهاجرت و اقامت و یا اخذ ویزا توسط کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت کمک کنیم.

نوشتن گزارش کارشناسی مورد قبول برای اداره های مهاجرت هر کدام از این کشور ها نیاز به تجربه و دانستن فرمت های مورد درخواست آن کشور ها دارد که این کار توسط کارشناسان رسمی گروه ما انجام می گیرد.